elektromontáže, zabezpečení, komunikace, internet, počítače

Alarmy a kamerové systémy

Úroveň současné kriminality neustále stoupá a dnes je již nemožné se tomuto stavu bránit standardními prostředky.

Provedeme vám instalaci profeJABLOTRONsionálního zabezpečovacího systému pro váš byt, dům,
chatu nebo jakýkoliv jiný prostor. V naší nabídce naleznete širokou paletu systémů, které přizpůsobíme přesně podle vašich požadavků. Nabízíme varianty kabelové nebo bezdrátové, s přístupem přes klávesnici či dálkové ovládání. Hlášení systému propojíme s vaším mobilním telefonem, popřípadě zajistíme připojení na pult centrální ochrany. Doporučujeme systém vybavit dalšími vhodnými doplňky, jako např. hlásič požáru nebo čidlo zatopení.

Kamerové systémy

Dále nabízíme instalaci kamerového systému, buď jako vhodného doplňku k systému
zabezpečovacímu nebo čistě jen pro váš přehled. Vhodně zapojený kamerový systém dokáže též samostatně převzít funkci jednoduchého alarmu. Dodáváme systémy analogové nebo digitální. Velké popularity dnes dosahují zejména moderní IP kamery, kdy můžete obraz jednotlivých kamer sledovat přes místní síť nebo přes internet bez jakéhokoliv dalšího drahého vybavení. Všechny systémy se nabízejí jak v kabelovém provedení, tak i jako bezdrátové. Pro nejnáročnější aplikace nabízíme montáž PTZ kamer. Samozřejmostí je napojení na váš mobilní telefon a počítačový systém.

kamerovy system

Pokud chcete účinně chránit váš majetek, neváhejte nás kontaktovat a my vám vypracujeme nezávaznou nabídku pro váš konkrétní případ. Následnou realizaci provedeme dle vašich časových dispozic.
Samozřejmě se na nás obraťte i pokud budete chtít váš současný systém rozšířit o další komponenty. Pokusíme se o realizaci dle vašich představ nebo doporučíme vhodnou náhradní variantu.

 

Na všechny systémy poskytujeme odpovídající následný servis.

 

Odběrné místo

+420 728 163 516
Otevírací doba: Dle telefonické domluvy

Sídlo firmy

+420 728 163 516
Otevírací doba: Dle telefonické domluvy